Barzoj - ruský chrt


Chicko

Ahoj, jmenuji se Chicko a jsem borderák.

 

Narodil jsem se 12.12.2006 u Klatov a jsem tedy nejstarší členem naší smečky.

I přes to, že jsem nejmenší, tak rozhodně nezůstávám pozadu a nic si nenechám líbit. I když mě ti velcí občas pěkně zlobí. Když je toho zlobení ale moc, tak si umím sjednat pořádek.

Jsem nejaktivnějším členem naší smečky (že by to bylo tím původem?). Ze všeho nejradši aportuji - cokoliv, co je zrovna k mání. A vydržím to hodně dlouho, věřte mi! Moc rách chodím s paničkou na procházky, taky s ní moc rád běchám u kola a abych nezapomněl - jsem vášnivý plavec! Panička říká, že jsem se měl narodit jako vydra.

Abych nezapomněl - jsem ohromný mazel, za pohlazení bych dal cokoliv, a náramně společenský tvor. Moc nerad zůstávám sám, když musí panička do práce, a tak si občas vyrazím na výlet. Panička to nemá ráda, tak se to snažím kamuflovat, ale občas mě nachytá . . .

Taky mám moc rád děti a moc rád si s nimi hraji.

 

Každou neděli mě panička bere na sportovní výcvik, moc mě to baví, už jenom pro to, že můžu pracovat s paničkou. A oba máme velkou radost, když se nám daří a naučíme se něco nového. Už se nám úspešně podařilo složit základní zkoušky ZPU a ZOP. Na jaře bychom rádi složili ZPU1 a když nám to půjde, tak na podzim ZPU-S.

Rády bychom se věnovali i agility, ale bohužel nemáme čas na pravidelný trénink, tak to podle toho zatím i tak vypadá. Ale budeme se snažit. Panička totiž myslí, že jsem šikovný  a chytrý kluk :-)