Barzoj - ruský chrt


Vítám všechny na "našich" stránkách. Jmenuji se Altaj Nová Fanfára, ale říkají mi Tajík.

 

Narodil jsem se 4.10.2007 na Moravě, v chovatelské stanici Nová Fanfára manželů Foitových. Moje maminka je francouzská dáma Almera du Grand Fresnoi a tatínek skvělý Avar Bistkupstwo. Celý můj rodokmen si můžete prohlédnout na další stránce. Stejně tak se na další stránce můžete podívat, jak se nám s paničkou dařilo na výstavách.

Bydlím se svojí paničkou a zvířecími kamarády v západních Čechách v krásné šumavské přírodě. Moc rách chodím na dlouhé procházky, běhám po loukách a po lese a protože jsem poslušný kluk, tak smím bez vodítka. Taky si moc rád hraju, nejradši zlobím Chicka, když mu seberu hračku a on na ní chudák nedosáhne, a já mu s ní utíkám  :-)

Taky jsme moc rád, když se můžu jen tak válet a mazlit s paničkou, to mám móóóc rád! A abych nezapomněl, jsem ohromně společenský,miluju, když přijde návštěva, na každou se hned směju a hopsám napdšeně okolo. Vůbec nechápu, proč mi panička říká, že jsem koník :-) Ale taky jsem tak trošku strašpytel - když musím jet někam já, sám bez smečky, tak jsem většinou moc rád, když se můžu schovat za paničku. Vždycky mi to trošku trvá, než se otrkám. Ale už na tom s paničkou pracujeme.

 

Tak to by bylo asi tak všechno, co bych o sobě řekl. Doufám, že se Vám naše stránky budou líbit.

A když nám budete chtít napsat, neváhejte, rádi Vám všem odpovíme :-)